Metrové palivové dřevo

Nabízíme metrové palivové dřevo

Sypané palivové dřevo

Nabízíme volně sypané palivové dřevo

Balené palivové dřevo

Nabízíme suché balené palivové dřevo ihned k topení

Palivové dřevo Praha a okolí

Nabízíme kvalitní palivové dřevo z českých stromů. Vyberte si u nás z široké nabídky palivového dřeva z Prahy a okolí dle Vašich požadavků. Dřevo rozvážíme po Praze, Praze-západ, Praze-východ, do Benešova, Příbrami a Berouna, ale Vaši objednávku není problém dovézt prakticky kamkoliv.

Metrové palivové dřevo na uskladnění

Dodáváme metrové kusy dřeva na uskladnění, u kterého Vám rádi zajistíme také úklid do dřevníku. Nejoblíbenější volbou našich zákazníků bývá tvrdé listnaté palivové dřevo (např. dub, jasan, javor, habr), a to zejména pro delší dobu hoření a vyšší výhřevnost.

Bukové dřevo rychlejí vysychá a slabší kůra vytváří méně popela, březové dřevo rovněž rychle vysychá a a má velmi dobrou výhřevnost, proto je oblíbené zejména na chatách a chalupách, kde je zpravidla nutné vytopit vychladlý prostor.

Měkké jehličnaté a jehličnaté palivové dřevo doporučujeme na zátop a do zplynovacích kotlů.

Sypané palivové dřevo

Štípaná polínka vhodná na topení do kamen, krbů, kotlů či pecí běžně dodáváme volně sypaná, ale v případě potřeby Vám rádi zajistíme úklid a rovnání do dřevníku.

Dodáváme tvrdé listnaté, bukové, březové, jehličnaté, nebo měkké listnaté dřevo. Rádi Vám připravíme i směs 2 druhů palivového dřeva. Nabízíme také špalky na štípání, třísky na zátop, finské svíce či dřevěné brikety.

Pytlované palivové dřevo

Nemáte k dispozici dřevník? Palivové dřevo dodáváme také v praktickém Woodbagu, který je vyrobený ze speciální prodyšné tkaniny a umožňuje tak prosychání dřeva bez nebezpečí zapaření. Praktický Woodbag stačí pouze přikrýt plachtou.

Dovážíme palivové dřevo po Praze a okolí, ale v případě potřeby rádi zajedeme kamkoliv.